Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Magdalena Nieć |
10
|
|
Kryspin Pluta
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Marcin Roykiewicz
(drugi reżyser)
|
||
Agnieszka Cichocka
(drugi reżyser)
|
||
Julia Tomczyk
(drugi reżyser) (asystent)
|
||
Aleksandra Rucińska
(drugi reżyser) (asystent)
|
||
Agnieszka Kamela
(drugi reżyser) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Roman Pisarski
(książka)
|
||
Marcin Siemiątkowski | ||
Mojca Tirs | ||
Magdalena Nieć
(współpraca)
|
10
|
|
Beata Pisula
(współpraca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Katarzyna Stegnerska
kierownik produkcji
|
||
Beata Pisula
producent wykonawczy
|
||
Michał Broniszewski
producent kreatywny
|
||
Beata Pisula
producent kreatywny
|
||
Marcin Siemiątkowski
producent kreatywny
|
||
Beata Ryczkowska
producent
|
||
Agnieszka Nejman
producent
|
||
Filip Bałdyga
producent
|
||
Daniel Wielgórski
koordynator produkcji
|
||
Magdalena Hołdun
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Karolina Gołębiewska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Monika Duda-Kawa
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Marcelina Lica
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Katarzyna Czaplicka
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Anna Sawrycka
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Tomasz Kożuchowski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mateusz Damięcki
Piotr
|
7,2
|
|
Liliana Zajbert
Zuzia
|
||
Monika Pikuła
Małgorzata
|
||
Adam Woronowicz
Dyrektor
|
7,1
|
|
Maksymilian Zieliński
Antek
|
||
Mila Jankowska
Tola
|
||
Milena Lisiecka
Bufetowa
|
||
Henryk Niebudek
Pan Stanisław
|
||
Dominika Kachlik
Kasjerka
|
6,0
|
|
Daniel Namiotko
Młody pracownik
|
||
Joanna Jarmołowicz
Dziennikarka
|
6,3
|
|
Małgorzata Pieczyńska
Joanna
|
7,2
|
|
Dariusz Jakubowski
Tomasz
|
6,8
|
|
Martyna Woźniak
Julka
|
||
Maja Kowalska
Przyjaciółka Toli
|
||
Krzysztof Oleksyn
Kolega Toli
|
||
Michał Rolnicki
Hycel
|
3,0
|
|
Piotr Lipko
Starszy hycel
|
||
Robert Talarczyk
Wujek
|
8,0
|
|
Waleria Gorobets
Wolontariuszka
|
||
Magdalena Nieć
Pani weterynarz
|
10
|
|
Żanetta Gruszczyńska
Kwiaciarka
|
||
Jan Nosal
Gazeciarz
|
||
Robert Płuszka
Kloszard
|
||
Jacek Grondowy
Konduktor
|
||
Piotr Pilitowski
Profesor
|
3,0
|
|
Tomira Kowalik
Starsza pani
|
||
Olga Miłaszewska
Pracownica funduszu zdrowia
|
||
Bartłomiej Magdziarz
Pracownik banku
|
||
Jan Kozaczuk
Agent ubezpieczeniowy
|
||
Szymon Roszak
Przedsiębiorca
|
||
Elżbieta Jodłowska
Pasażerka z białym futrem
|
||
Ewa Pająk
Sąsiadka wujka
|
||
Joanna Borer
Pasażerka na wózku
|
||
Patrycja Durska
Nauczycielka
|
6,0
|
|
Michał Lepak
Oświetleniowiec tv
|
||
Paweł Kumięga
Pasażer na stacji
|
||
Agata Pruchniewska
Maszynistka
|
||
Feliks Kleyff
Recepcjonista
|
||
Gracja Niedźwiedź
Pielęgniarka
|
||
Marcin Roykiewicz
Maszynista
|
||
Nina Szurmiej
Dziewczynka w pociągu
|
||
Gaja Wasiak
Dziewczynka w pociągu
|
||
Aleksander Limbach
Chłopiec w pociągu
|
||
Borys Bartłomiejczyk
Chłopiec w pociągu
|
||
Jacek Dzięgiel | ||
Adrian Wajda | ||
Przemysław Kapsa | ||
Jacek Joniec | ||
Dominik Nikiel | ||
Feliks Probola | ||
Jan Bronner | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Andrzej Wojciechowski | ||
Karol Masiarz
(pomoc techniczna)
|
||
Karol Kleinschmidt
(pomoc techniczna)
|
||
Irwin Wojciechowski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Łukasz Pieprzyk | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dzvinka Kukul | ||
Montaż | Ocena | |
Jakub Motylewski | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Katarzyna Foltyńska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Agnieszka Kaczyńska
scenograf
|
||
Jacek Mocny
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Maciej Krupa
dźwięk
|
||
Tarn Willers
dźwięk
|
||
Bartosz Putkiewicz
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Zoltan Horkai
treser zwierząt
|
||
Marek Palka
dobór obsady
|
||
Joanna Borer
dobór obsady (współpraca)
|
||
Mateusz Wołoczko
operator kamery
|
||
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
|
||
Michał Kostenowczyk
operator steadicam (asystent)
|
||
Piotr Kostarczyk
prowadzący ostrość
|
||
Kamil Ciołkowski
prowadzący ostrość
|
||
Karol Masiarz
operator kamery (asystent)
|
||
Karol Kleinschmidt
operator kamery (asystent)
|
||
Michał Oleszczyk
konsultant (ds. scenariusza)
|
||
Michał Olejnik
kierownik planu
|
||
Daniel Wielgórski
kierownik planu (druga ekipa)
|
||
Wiktoria Kwoka
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…